Mail Facebook Blog

Ploter tnący

 

Wycinanie ploterem tnącym pozwala na przygotowanie naklejek reklamowych takich jak litery oraz grafika w folii samoprzylepnej. Nasz ploter tnący charakteryzuje się ogromna precyzją dzięki której jesteśmy w stanie wyciąć nawet bardzo drobne elementy graficzne.

Naklejki wycięte w folii samoprzylepnej to bardzo wytrzymała reklama która przetrwa lata. Reklama tego typu znajdzie zastosowanie zarówno przy oklejaniu witryn sklepowych, oklejaniu samochodów jak również do naklejek ściennych.

Zamówisz u nas naklejki do samodzielnego naklejenia lub kompleksową usługę wraz z naklejeniem naklejki przez profesjonalistów.

 

cennik wycinania ploterem

 

Cena za wycięcie grafik dużej i średniej wielkości
(drobne grafiki jak np. małe litery wyceniane są indywidualnie)
usługa powierzchnia
 1-3 m2  3-6 m2 6-20 m2 powyżej 20 m2
samo wycięcie na
folii zwykłej
50 zł  45 zł 40 zł cena indywidualna
 obieranie z folii
zbędnych elementów
15 zł  15 zł  13 zł cena indywidualna
folia transportowa
z nałożeniem
20 zł 20 zł 17 zł cena indywidualna
CAŁOŚĆ 85 zł 80 zł  70 zł cena indywidualna
Podane ceny są cenami netto

 

podane ceny są cenami orientacyjnymi każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie po dostarczeniu przez klienta pliku produkcyjnego

 

Wybierz swój kolor z jednego z naszych wzorników:

wzornik folii Oracal 641

wzornik folii Avery 500

 

Wycinamy w materiałach:

folie_ploterowe kolorowe folie ploterowe
To standardowa folia pozwalająca na wycinanie grafik takich jak litery samoprzylepne, logotypy i inne elementy w jednokolorowej folii. Folie ploterowe dostępne są w zarówno błyszczącej jak i matowej odmianie.
folia mrożona/ folia szroniona
Folia imitująca efekt trawionego szkła. Przepuszczająca światło. Bardzo często stosowana w pomieszczeniach biurowych, centrach handlowych czyli wszędzie tam gdzie należy wprowadzić element ograniczający widoczność dla klienta przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki.
folia_wylewana folia wylewana
Folia przeznaczona przede wszystkim do oklejania wszelkiego rodzaj pojazdów. Z uwagi na swoją wysoką elastyczność bardzo dobrze wpasowuje się w kształt nadwozia. Za pomocą wydruków na folii wylewanej możemy zmienić kolor samochodu lub umieścić grafikę idealnie wkomponowaną w kształt pojazdu
folia magnetyczna
folia z podkładem magnetycznym. Dzięki niej naszą reklamę możemy w łatwy sposób naklejać i odklejać z karoserii naszego auta.

 

Realizacje

Ploter tnący
Realizacja
Ploter tnący
Realizacja
Ploter tnący
Realizacja
Ploter tnący
Realizacja