Mail Facebook Blog
malarstwo ścienne, malowanie murali

Malarstwo ścienne przeżywa w tej chwili fazę ogromnej popularności.

Odbiorcy docenili kunszt malarski który jest idealną alternatywą dla wielkoformatowych reklam oraz wydruków. Pokryta farną ściana pozwala nam obcować z niepowtarzalnym dziełem sprawiającym olbrzymie wrażenie na oglądających. Malarstwo ścienne to wyjątkowe dzieło sztuki w Twojej przestrzeni. Malunek nadaje niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Uzyskany w ten sposób obraz jest dziełem sztuki wykonanym przez wprawioną rękę artysty.

Zamów u nas usługę artystycznego malarstwa ściennego. Zrealizują ją wykwalifikowani artyści absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

 

Oferujemy usługę malarstwa ściennego  w każdego typu przestrzeniach. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Działamy głównie na terenie Warszawy ale nie stanowi dla nas problemu praca w każdym innym zakątku Polski.

 

Oferujemy:

  • malowanie fasad
  • odmalowywanie szablonów
  • malarstwo ścienne

 

Malarstwo ścienne wykonujemy w:

  • restauracje
  • mieszkania prywatne
  • biura
  • fasady budynków

 

opracowanie projektu

Działamy zarówno na podstawie gotowego wzoru który należy przenieść na ścianę, jak również sami opracowujemy projekty graficzne.

Opisz nam dokładnie to co chciałbyś by było namalowane na Twojej ścianie. Prześlij inspiracje a my na tej podstawie opracujemy wyjątkowy projekt.

 

Szukasz obrazu na płótnie?

Jeśli szukacie Państwo obrazu który wzbogaci wnętrze Waszego mieszkania bądź biura, zachęcamy do odwiedzenia naszego partnera u którego zamówicie między innymi obraz morza

Natomiast współczesne malarstwo i nowiny ze świata sztuki można śledzić na stronie: https://arttv.pl

 

Zapraszamy do kontaktu:

info@wytnij-wklej.pl

tel. 506 122 318

 

malarstwo ścienne Warszawa

malarstwo ścienne Warszawa

malarstwo scienne (2)