Mail Facebook Blog
folia mrożona Warszawa, folia szroniona- WZORY

Zalet folii mrożonych / szronionych jest bardzo wiele, jednak najważniejsza z nich to wysłonięcie pomieszczenia przed niepożądanym wglądem do jego wnętrza.

Dzięki swojej dużej przepuszczalności folia mrożona nie odbiera dostępu do światła dziennego w pomieszczeniu a szyba po oklejeniu folią mrożona uzyskuje efekt taki sam jaką daje szkło poddane piaskowaniu. Dzięki urządzeniom takim jak ploter tnący oraz ploter solwentowy mamy możliwość wykonania dla państwa dowolnego wzoru zarówno wydrukowanego jak i wyciętego w folii szronionej.

Różne zastosowania folii mrożonych / szronionych

 • Dekoracja
  Folia mrożona ma swój szlachetny i dyskretny koloryt dzięki czemu podnosi estetykę pomieszczeń. Usługa wycinania dowolnych grafik pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów, które dodatkowo można również wzbogacić łącząc cięcie z drukiem na foliach mrożonych.
 • Bezpieczeństwo
  Folia mrożona zaznacza powierzchnie szklane  co w dużej mierze obniża ryzyko „zderzenia” z szybą. Dzięki oklejeniu szyba również zostaje wzmocniona a w razie stłuczenia nie rozsypie się. 
 • Dzięki swym właściwościom folia mrożona zmniejsza szkodliwe promieniowanie UV.
 • Prywatność
  Na tym najczęściej zależy naszym klientom. Dzięki foliom mrożonym nikt niepożądany nie zajrzy do oklejonego pomieszczenia. 
  Folie te stosujemy bardzo często w miejscach gdzie prywatność jest rzeczą najbardziej istotną – takich chociażby jak gabinety lekarskie.
 • Branding – budowanie wizerunku marki
  Żadna szanująca się sala konferencyjna nie może obejść się bez oklejenia jej folią mrożona z elementami nawiązującymi do firmy. Efekt oznakowania pomieszczeń znakami firmowymi podnosi estetykę pomieszczeń i buduje spójny wizerunek marki.

 

Gdzie stosujemy folie mrożone / szronione?

Folie mrożone na witrynach sklepowych

Nie wszystkie części witryn sklepowych powinny być widoczne dla przechodniów. Folią mrożoną zakrywamy zaplecza, części przeznaczone do magazynowania towarów, miejsca odpoczynku pracowników.

Folie mrożone w gabinetach medycznych, masażu, branży estetycznej

Tam gdzie wykonywane są zabiegi i gdzie zarówno pacjent jak i personel ma czuć się komfortowo i bezpiecznie. Dostęp do światła dzienneo natomiast podwyższa komfort pracy oraz przebywania w pomieszczeniu.

Folie mrożone w żłobkach i przedszkolach

Zasłonięcie szyb folią szronioną powoduje że sale przedszkolne staja się kameralną i przyjazną przestrzenią. Nikt niepożądany nie ma możliwości zajrzeć do środka. Dzieci natomiast cieszą się możliwością zabawy przy naturalnym dziennym świetle.

Folie mrożone w przestrzeniach biurowych

Powierzchnie biurowe to ogromne płaszczyzny przeszkleń. Nie w każdej sytuacji jest to zaletą niekiedy do wydajnej pracy potrzebne jest poczucie odosobnienia. 

Folie mrożone w domach i mieszkaniach

Domy i mieszkania budowane są w coraz to bardziej zwartej zabudowie. Powoduje to sytuacje gdzie mieszkamy okno w okno z sąsiadem. Dom to miejsce gdzie powinniśmy czuć się swobodnie. 
Folie szronione są alternatywą dla firanek, rolet i żaluzji – polecamy je zazwyczaj tam gdzie nie ma potrzeby zasłaniania i odsłaniania widoku.

Folie mrożone na czas remontu

Remonty potrafią trwać miesiącami a tymczasowe oklejenia są bardzo nieestetyczne. Folie mrożone zakryją szyby zachowując dzienne światło tak potrzebne do pracy ekip remontowych.

 

Najważniejsze cechy folii mrożonych / szronionych:

– Na arkuszu folii mrożonej możliwe jest wycięcie lub nadruk zarówno logo firmy jak i dowolnych treści i grafik jakie życzy sobie klient.

– folia mrożona przeznaczona jest również do oddzielania stanowisk pracy w przestrzeniach biurowych,

– w celach bezpieczeństwa zaznaczając obszar w którym znajduje się szyba w celu uniknięcia zderzenia z nią.

– w aranżowaniu wnętrz folie mrożone dają olbrzymie pole manewru dekoratorom wnętrz pozwalając tworzyć bardzo ciekawe wzory na szybach.

– folie mrożone podnoszą wytrzymałość szkła dzięki czemu szyba jest mniej podatna na rozbicie

– folia szroniona to dużo tańsza alternatywa dla efektu trawionego szkła w dodatku efekt nie uszkadza powierzchni szyby i jest łatwy w ewentualnym późniejszym jej usunięciu.

– folia mrożona nie uszkadza oklejonej powierzchni. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i usunąć naklejkę pozostawiając szybę w tym samym stanie jak przed jej naklejeniem

– ich montaż nie wiąże się z dużymi utrudnieniami. Nasza praca nie generuje hałasu oraz nie wiąże się z powstawaniem nieprzyjemnych zapachów. Dlatego prace w lokalu moga trwać nieprzerwanie, wystarczy nam zapewnić swobodny dostęp do szyb.

 

Powiązane artykuły:

wzory naklejek z godzinami otwarcia wzory oklejeń balkonów

 

 

Kontakt:

info@wytnij-wklej.pl
lub zadzwoń: 506 122 318

 

WZORY FOLII MROŻONYCH / SZRONIONYCH

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wzory folii. Oczywiście realizujemy również każdy inny indywidualny wzór wraz z montażem na terenie Warszawy i okolic.

     

 

Przykładowe realizacje

 

zdjecia_na_strone2

 

folia mrożona Warszawa

 

folia mrożona Warszawa

 

folia mrożona Warszawa

 

 

 

 

 

 

folia szroniona w sali konferencyjnej PGE

 

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny : info@wytnij-wklej.pl