Mail Facebook Blog
folia mrożona Warszawa, folia matowa, folia mleczna – WZORY

Zalet folii mrożonych jest bardzo wiele, jednak największą z nich jest wysłonięcie pomieszczenia przed niepożądanym wglądem do jego wnętrza.

Dzięki swojej dużej przepuszczalności folia mrożona nie odbiera dostępu do światła dziennego w pomieszczeniu. Szyba po oklejeniu folią mrożona uzyskuje efekt taki sam jaką daje szkło poddane piaskowaniu. 

 

Różne zastosowania folii mrożonych

 • Dekoracja
  Folia mrożona ma swój szlachetny i dyskretny koloryt dzięki czemu podnosi estetykę pomieszczeń. Usługa wycinania dowolnych grafik pozwala na uzyskanie bardzo ciekawych efektów, które dodatkowo można również wzbogacić łącząc cięcie z drukiem na foliach mrożonych.
 • Bezpieczeństwo
  Folia mrożona zaznacza powierzchnie szklane  co w dużej mierze obniża ryzyko „zderzenia” z szybą. Dzięki oklejeniu szyba również zostaje wzmocniona a w razie stłuczenia nie rozsypie się. 
 • Dyskrecja
  Na tym najczęściej zależy naszym klientom. Dzięki foliom mrożonym nikt niepożądany nie zajrzy do oklejonego pomieszczenia. 
  Folie te stosujemy bardzo często w miejscach gdzie intymność jest rzeczą najbardziej istotną – takich chociażby jak gabinety lekarskie.
 • Branding
  Żadna szanująca się sala konferencyjna nie może obejść się bez oklejenia jej folią mrożona z elementami nawiązującymi do firmy. 

Najważniejsze cechy folii mrożonych:

– Na arkuszu folii mrożonej możliwe jest wycięcie lub nadruk zarówno logo firmy jak i dowolnych treści i grafik jakie życzy sobie klient.

– folia mrożona przeznaczona jest również do oddzielania stanowisk pracy w przestrzeniach biurowych,

– w celach bezpieczeństwa zaznaczając obszar w którym znajduje się szyba w celu uniknięcia zderzenia z nią.

– w aranżowaniu wnętrz folie mrożone dają olbrzymie pole manewru dekoratorom wnętrz pozwalając tworzyć bardzo ciekawe wzory na szybach.

– folie mrożone podnoszą wytrzymałość szkła dzięki czemu szyba jest mniej podatna na rozbicie

– folia szroniona to dużo tańsza alternatywa dla efektu trawionego szkła w dodatku efekt nie uszkadza powierzchni szyby i jest łatwy w ewentualnym późniejszym jej usunięciu.

– folia mrożona nie uszkadza oklejonej powierzchni. W każdej chwili możesz zmienić zdanie i usunąć naklejkę pozostawiając szybę w tym samym stanie jak przed jej naklejeniem.

 

wzory naklejek z godzinami otwarcia wzory oklejeń balkonów

 

KONTAKT

info@wytnij-wklej.pl

 

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wzory folii. Oczywiście realizujemy również każdy inny indywidualny wzór wraz z montażem na terenie Warszawy i okolic.

 

WZORY FOLII MROŻONYCH – DRZWI

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe wzory folii. Oczywiście realizujemy również każdy inny indywidualny wzór wraz z montażem na terenie Warszawy i okolic.

1 2 3 4 5
folia mrożona - drzwi (1) folia mrożona - drzwi (2) folia mrożona - drzwi (3) folia mrożona - drzwi (4) folia mrożona - drzwi (5)
         
6 7 8 9 10
folia mrożona - drzwi (6) folia mrożona - drzwi (7) folia mrożona - drzwi (8) folia mrożona - drzwi (9) folia mrożona - drzwi (10)
         

 

 

WZORY FOLII MROŻONYCH – POWIERZCHNIE BIUROWE

B1 B2
folia mrożona - biuro (1) folia mrożona - biuro (2)
   
   
B3 B4
folia mrożona - biuro (3) folia mrożona - biuro (4)
   
   
B5 B6
folia mrożona - biuro (5) folia mrożona - biuro (6)
   
   
B7 B8
folia mrożona - biuro (7) folia mrożona - biuro (8)
   
   
B9 B10
folia_mrożona-B9 folia_mrożona-B10
   
   
B11 B12
 folia_mrożona-B11 folia_mrożona-B12

 

Przykładowe realizacje

 

zdjecia_na_strone2

 

folia mrożona Warszawa

 

folia mrożona Warszawa

 

folia mrożona Warszawa

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny : info@wytnij-wklej.pl